altairicar

Just another WordPress.com site

Concursul de Matematică Turnamentele de Crăciun, editia a XX-a

pe Decembrie 23, 2012

REZULTATELE         

                   

 

Clasa a II-a                                                           Clasa a III-a

Locul I                                                                   Locul I

  1. Daguţa Daniela                                                   1. Botnari Daniel
  2. Muntean Corina                                                  2. Caradjov Andrei
  3. Vorona Victor                                                     3. Şeitan Alexandru
  4. Rotari Nicoleta                                           Locul II

Locul II                                                                           1. Baciu Nichita

1.   Leancă Leon                                                        2. Postovan Vitalie

  1. Savin Cristian                                                      3. Hîncu Anastasia
  2. Bînzari Dragoş                                                    4. Bolea Laurenţiu
  3. Vasilcan Mădălina                                    Locul III
  4. Isacescu Maxim                                                  1. Brad Cristian
  5. Munteanu Ana                                                    2. Chirtoacă Vlad-Dragoş
  6. Malai Mădălina                                                   4. Fuior Nicoleta
  7. Rusnac Mădălina                                                5. Carp Nicoleta
  1. Gulco Nicolae                                                          3. Gherman Polina

Locul III                                                                         6. Petrov Dmitrii

  1. Covali Lia                                                           7. Şarov Andrei
  2.  Şpac Cătălina                                                      8. Beregoi Dragoş
  3. Miricinschi Gabriel                                    Menţiune
  4. Covali Francesca                                                 1. Borş Teodor
  5. Cerescu Valeria                                                   2. Erhan Dragoş
  6. Iasinschi Nicolae                                                 3. Culbicov Eugeniu
  7. Izbaş Ana-Maria                                                  4. Ţîju Dragoş
  8. Bujor Alexandru                                                  5. Vrabie Dragoş
  9. Şindilo Sorin                                                        6. Grîu Veronica
  10. Marcoci Marius                                                   7. Alexei Dan
  11. Ţurcanu Alexandra                                              8. Mehryan Roxana

Menţiune                                                                         9. Moraru Anastasia

  1. Guriţanu Alexandrina
  2. Barbaroş Mihai
  3. Scutelnic Laura-Călina
  4. Grumeza Anastasia
  5. Belobrov Victor
  6. Oleinic Nichita
  7. Andone Sebastean-Dominic
  8. Bordei Alexandru
  9. Avram Vitalia
  10. Toacă Evelina
  11. Teodor Ailin
  12. Gagarinov Adrian
  13. Zglavuţa Dan

Clasa a IV-a                                                              Clasa a V-a

Locul I                                                                       Locul I

  1. Gorgos Ailin                                                            1. Moroz Natalia
  2. Cicala Anastasia                                                      2. Danilov Oleg
  3. Ciobanu Daniela                                                      3. Chetreanu Iulian

Locul II                                                                     Locul II

  1. Romaniuc Dan                                                      1. Lavric      Mihail
  1. Perlog Cristian                                                      2. Daguţa Victoria

Locul III                                                                              3. Ilescu Daniela

  1. Dîrţu Maxim                                                  Locul III
  2. Haret Camelia                                                          1. Rotari Daniel

Menţiune                                                                              2. Durnescu Nikita

  1. Lişiţa Corina                                                  Menţiune
  2. Luchian Merlina                                                       1. Eşanu Alina
  3. Vlas Laurenţiu                                                          2. Gorincioi Felicia
  1. Bercu Andreea                                                         3. Budurin Corina

Clasa a VI-a                                                                    Clasa a VII-a

Locul I                                                                        Locul I

  1. Baerle Victor                                                          1.      Vasilcan Adrian

Locul II                                                                                2. Ţîju Camelia

  1. Pascaru      Ştefan-Alin                                         Locul II
  1. Poburnîi Artur                                                          1. Lupaşcu Eugen

Locul III                                                                               2. Paraschiv Daniel

  1. Popescu Evelina                                               Locul III
  2. Cojocaru Tincuţa                                                      1. Ignatov Ecaterina
  3. Serjant Alexandrina                                                  2. Boldiman Vladislav
  4. Sireţeanu Dan                                                  Menţiune
  1. Melnic      Laurenţiu                                                      3. Ceaglei Olga-Andreea

Menţiune                                                                              1. Ioniţă Iulian

  1. Stroncea Ion                                                              2. Sturza Anastasia
  2. Cotorobai Corina
  3. Terentii Ion
  4. Braşcov Marin
  5. Cîmpu Loredana
  6. Şupac Marilena
  7. Sîrbu Alexandra
  8. Vlas Beatrice
  1. Mazur Daniela

Clasa a VIII-a                                                                   Clasa a IX-a                                     

Locul II                                                                          Locul I

  1. Corman Dorian-Alexandru                                          1. Godovanciuc Cătălin

Locul III                                                                         Locul II

  1. Baerle Natalia                                                              1. Grigori Valeria

Locul III

1. Nicov Cezar

Menţiune

1. Istrati Adelaa

2. Braşovean Vlad

3. AntoficăCristian

Clasa a X-a                                                                       Clasa a XI-a

Locul I                                                                            Locul I

  1. Ulnici Cristina                                                          1. Ulianovici Ana

Menţiune                                                                              2. Teterea Florin

  1. Sturza Dan                                                         Locul II

1. Bulimaga Maria-Bianca

2. Smolenschi Alexandru

3. Gorea Georgeta

Locul III

  1. Vangheli Adrian
  2. Codreanu Ana
  3. Canna Vlada

Menţiune

  1. Verstiuc Constantin
  2. Chiaburu Victoria
  3. Ialamov Cristina
  4. Cărăruş Ion
  5. Jora Dorina
Anunțuri

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s

%d blogeri au apreciat asta: